Tancerz

Planowałam zacząć wpisy postem nawiązującym do poprzedniego bloga, czyli scrapowym, bądź ostatecznie ogólnie rękodzielniczym, chociaż już od początku wiedziałam, że profil bloga trochę się zmieni.
Ale, jak to z planami bywa – też się zmieniają ;)

I z okazji Dnia Dziecka moim osobistym dzieckiem się pochwalę. Bo mogę. Bo chcę.

Bo w końcu dotarły do mnie zdjęcia.
Zdjęcia z turnieju. Jak łatwo się domyślić po tytule postu – z turnieju tańca.
W przedszkolu, do którego chodzi mały, dzieci mają do wyboru szereg zajęć dodatkowych. Między innymi właśnie taniec. I na ten taniec Jerzyk jest zapisany od września 2014 – czyli w tym momencie 10 miesięcy. Turniej był w połowie kwietnia. Zresztą już drugi w naszej karierze.

Dla mnie jest to wydarzenie z rodzaju tych niemalże bezprecedensowych, bo brzdąc, który wpada w panikę na widok grupy obcych, małych dzieci, który do przedszkola chodzi w słuchawkach ochronnych, bo nie może sobie poradzić z hałasem, który generalnie jak większość Aspergerowców, kiepsko sobie radzi w sytuacjach odbiegających od codziennej rutyny, tutaj był w stanie tak skupić się na tańcu i muzyce, że wszystkie te wyżej wymienione problemy odeszły w niebyt. Nie, żeby całkiem – ale na czas tańca – tak.

A oprócz niewątpliwych plusów wyżej wymienionych – efekt to znalezienie się w grupie najwyżej ocenionych dzieci i złoty medal, którego przez parę dni dosłownie nie zdejmował (przynajmniej dobrowolnie, bo mama była nieugięta w kwestii mycia i spania z wstążką na szyi) ;)

Jedna myśl na temat “Tancerz”

  1. Czyż dzieci nie są najdoskonalszym wytworem naszych (no, niekoniecznie) rąk? Na początku wychodzi nam takie małe słodkie scrapuszko, które w miarę upływu lat wyrasta na porządny exploding box :)))))))))
    Gratuluję sukcesu i dobrej zabawy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>